Оренда біотуалетів : вигідно, зручно, доступно

MTK (Україна)

Комплектація біотуалета:

 • Кабінка
 • накопичувальний бак  240 л (480 відвідувань)
 • витяжна труба
 • паперотримач
 • засув з індикатором (вільно/зайнято)
 • умивальник
 • раковина

Піддон суцільно пластиковий

Розмір: 1150*1150*2350

Вага: 100 кг

Сьогодні біотуалети встановлюють на будівельних майданчиках, в місцях проведення масових заходів, поблизу літніх кафе та торгових точок, на АЗС та автостоянках.

Не обійтися без них і на виїзних корпоративних заходах.

Причина популярності біотуалетів криється у великій кількості їх переваг. Одна з яких – автономність.

Мобільний туалет може встановлюватись у будь-якому місці, приєднувати його до центральних комунікаційних систем не потрібно. Кабінка досить легка, транспортується вантажним автотранспортом та її встановлення не займає багато часу.

Організувати санітарну зону навіть для дуже масштабного  заходу можна буквально за добу. Використання спеціальних рідин допомагає позбутись неприємного запаху. У багатьох моделях передбачений умивальник.

Але, в ряду випадків купівля біотуалету нерентабельна. Наприклад, якщо мова йде про літнє кафе, в холодну пору року кабінку потрібно буде десь зберігати.

Більшість масових заходів тривають від декількох годин до кількох днів, відбуваються вони не часто, тому в решту часу необхідності в біотуалетах немає.

Оптимальним рішенням в таких ситуаціях є оренда біотуалетів.

Оренда біотуалетів в Києві

Сьогодні, якщо вам щось потрібно, зовсім необов’язково це купувати, завжди можна скористатись послугами оренди. Це стосується також і мобільних туалетних кабінок.

Послуги оренди біотуалетів в Києві мають великий попит.  Наразі такі послуги надають лише декілька компаній, але ринок активно розвивається.

Особливо актуальне питання оренди біотуалетів у літню пору. З настанням тепла починають працювати літні кафе, проводяться різноманітні ярмарки, концерти та інші заходи на свіжому повітрі. Ряд корпоративних заходів (святкування, семінари) також проводять на природі влітку. Крім того, без санітарної зони, не можуть працювати наметові містечка.

Роботи на будівельних майданчиках проводяться теж переважно у теплу пору року. Впорядковані пляжі також не можуть функціонувати без туалету. Можна ще довго перераховувати, де використовуються мобільні туалетні кабінки. Простіше сказати, що вони незамінні, де відсутня центральна каналізація. Крім того, наявність громадського туалету не є розв’язанням проблеми, оскільки далеко не всі вони  підтримуються в нормальному санітарному стані, а для масових заходів їх пропускної здатності недостатньо.

Під час відпочинку на пляжі чи в наметовому містечку,  відвідування концерту  чи ярмарку люди повинні почувати себе комфортно, а це неможливо без, обладнаної належним чином, санітарної зони. Щодо будівельного майданчика, працівники не зможуть ефективно працювати, якщо їм не будуть створені належні умови. Саме тому, необхідно обладнати санітарну зону, тим більше, що це буде коштувати зовсім недорого.

Послуга оренди біотуалетів у Києві зазвичай складається з:

 • Доставки необхідної кількості кабінок на об’єкт та їх установки
 • Періодичного обслуговування (викачування накопичувального бака, миття спеціальними засобами, поповнення витратних матеріалів)
 • Демонтажу кабінок та їх вивезення по закінченню строку оренди

Докладніше про обслуговування туалетних кабінок

Очевидно, що без належного догляду, дуже швидко використання туалету стане неможливим. Якщо помити кабінку, замінити рулон туалетного паперу та заповнити дозатор милом ви ще можете самостійно, то для викачування наповнення баку в будь-якому разі доведеться звернутися до спеціалістів.

Найвигідніші умови оренди, що включають сервісне обслуговування біотуалетів в Києві та інших містах. В такому випадку клієнту не потрібно ні про що турбуватись, кабінка постійно буде в належному санітарному стані та повністю готова до використання.

Вартість такої оренди біотуалету прийнятна навіть для людей з середнім рівнем доходу та невеликих компаній.

Спеціалісти, згідно з домовленістю, будуть мити кабінку спеціальними засобами, встановлять рулон туалетного паперу, наповнять дозатор рідким милом.

Зверніть увагу, що послуги оренди та сервісного обслуговування надаються згідно з договором. В ньому зазначається періодичність відкачування наповнення баку та інші нюанси. Періодичність клієнт обирає на власний розсуд в ході обговорення умов договору.

Встановлення кабінок

Орендодавець зазвичай сам доставляє і встановлює туалети. А ось приготування майданчика для їх встановлення входить в обов’язки замовника. Особливих обмежень немає, кабінки легкі та мають компактні габарити.

Важливо враховувати, що до місця установки повинен бути вільний під’їзд, оскільки необхідно не тільки привезти кабінку, а й при довгостроковій оренді періодично відкачувати вміст накопичувального бака асенізаторською машиною.

 При необхідності майданчик, на який буде встановлюватися кабінка, вирівнюють.  Мобільний туалет можна ставити на бетон, пісок, землю, гравій.

 Сьогодні в оренду зазвичай пропонують туалети, наповнювачами в яких виступає торф’яна суміш або активна хімічна рідина (реагент).  Варто враховувати, що кожна модель має свої особливості установки, тому при виборі кабінок необхідно уточнити у менеджера всі нюанси.  Наприклад, при монтажі деяких торф’яних кабінок необхідно облаштовувати відведення  для рідких відходів, що можливо далеко не завжди.

Рідинні туалети в більшості своїй не вимагають додаткових комунікацій та є повністю автономними.  Все, що потрібно для їх установки – рівна поверхня.  Очищення таких туалетів виконується тільки за допомогою асенізаторської машини з подальшою утилізацією відходів відповідно до санітарних правил.

Де взяти в оренду біотуалети недорого?

 Послуги оренди біотуалетів на оптимальних умовах в Києві  пропонує компанія «Еко-Сіті».  Якщо вам потрібні туалетні кабінки, ми надамо їх в необхідній кількості на будь-який термін.

Ціни на оренду біотуалетів у нас цілком демократичні.  Компанія володіє сучасним автопарком, тому доставка та обслуговування виконуються максимально оперативно.

Переваги оренди:

 • Немає потреби викуповувати кабінки.
 • Обслуговування здійснюється строго в обумовлений час, який ви можете обрати на власний розсуд.
 • При необхідності можна збільшити кількість кабін і частоту їх обслуговування.
 • По закінченню строку оренди туалет вивозиться транспортом орендодавця.

Кабінки мають невелику вагу і компактні габарити, тому можуть встановлюватися де завгодно.  Але їх ефективне функціонування без своєчасного обслуговування неможливе.  Своїми силами обслуговувати кабінки досить складно.

Довірившись фахівцям нашої компанії, ви позбавите себе  багатьох проблем.

Ви зможете обрати оптимальний графік обслуговування.

Якісне прибирання з використанням спеціальних дезінфекційних засобів позбавить від будь-яких питань з боку санітарних служб.

Коштуватиме оренда біотуалетів недорого.  Ми гарантуємо індивідуальний підхід і запропонуємо оптимальні умови співпраці для кожного  клієнта.

Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, допоможуть визначитися з моделями кабінок, їх кількістю та оптимальним графіком сервісного обслуговування.

Всі кабінки мають сучасний дизайн.

Види оренди

Ми пропонуємо оренду біотуалетів в Києві на короткостроковій та  довгостроковій основі.

Короткостроковий договір оренди  укладається на термін від кількох годин до одного місяця.

Ціна на оренду біотуалетів буде залежати від кількості кабінок і частоти їх обслуговування.  Перед укладенням договору ми обговоримо з вами всі нюанси та постараємося зробити так, щоб співпраця з нами залишила у вас тільки позитивні емоції.

Договір довгострокової оренди укладається на термін від одного місяця.  У вартість входить 4 чистки бака, його мийка та заправка дезодораційною рідиною.  Якщо туалет буде використовуватися дуже інтенсивно, то послуга  додаткового обслуговування прописується в договорі та оплачується додатково.

Наші головні переваги:

 • Доступні ціни;
 • Індивідуальний підхід;
 • Якісне сервісне обслуговування;
 • Оперативна доставка кабінок;
 • Суворе дотримання термінів обслуговування;
 • В оренду надаємо необмежену кількість кабінок.