Якщо у Вас є біотуалет, або Ви бажаєте взяти в оренду біотуалет, або ж навіть, якщо Ви не плануєте придбати біотуалет, то цілком можливо, Вам знадобляться наші асенізаційні послуги. Раді запропонувати Вам наше сервісне обслуговування.

У пакет послуг із сервісного обслуговування біотуалетів клієнта входить:

  • очищення бака біотуалету
  • мийка біотуалету
  • заправка бака дезодоруючою сумішшю для біотуалетів
  • встановлення рулону туалетного паперу

Прекрасно розуміючи, що відкачування біотуалетів є в наші дні одним з найважливіших завдань, ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи на всіх її етапах. Адже послуги з відкачування біотуалетів вельми затребувані не тільки в Києві, та від того наскільки
якісно й оперативно буде виконуватися це завдання, залежить чистота нашого міста, здоров’я та гарний настрій його жителів.
Якщо за справу береться «Еко-Сіті», можна не сумніватися – порядок й чистота гарантовані.

Відкачування біотуалетів Київ

Наші фахівці ретельно продумують маршрути та графіки відкачування біотуалетів, для того, щоб забезпечити високу оперативність роботи, збереження коштів та час наших клієнтів, а також повністю враховують всі їхні побажання та не створюють ніяких незручностей.

На всіх стадіях відкачування біотуалетів в Києві ведеться суворий контроль з метою забезпечення високої якості послуг, а європейський рівень сервісу й досить привабливі ціни вже давно оцінили наші постійні замовники.

Бажаєте скористатися всіма перевагами співпраці з лідером? Тоді звертайтеся – «Еко-Сіті» відкачає біотуалет якісно, швидко та зовсім недорого.