ТОВ «Еко-Сіті»: продаж і оренда біотуалетів


ТОВ «Еко-Сіті», працює на ринку продажу, обслуговувань і оренди біотуалетів (МТК) з 2004 року. Матеріальна база складається з біотуалетів (МТК) різних виробників. Автопарк укомплектований сучасними машинами, призначених для швидких, якісних виставлень і обслуговувань. Робота виконується на високому професійному рівні. Кожен клієнт для нас дорогий і важливий. Практикуємо індивідуальних підхід до кожного клієнта, відповідно до його вимог і побажань.

Надаємо послуги з оренди та продажу біотуалетів по всій території України. Біотуалети призначені для розміщення: на будівельних об'єктах, на торговельних підприємствах, складах, автостоянках, АЗС, кафе, при проведенні масових заходів, корпоративних вечорів тощо Надаємо послуги з комплексного обслуговування біотуалетів. Надаємо в оренду біотуалети від одного дня до декількох років!

У людини завжди є фізіологічні потреби, потреба сходити в туалет - виникає дуже часто, на жаль, в Україні місць обладнаних каналізацією дуже мало. Найзручніший вихід в даному випадку-мобільна туалетна кабіна, або як ще кажуть - біотуалет. Туалетні кабіни займають мало місця, прості в експлуатації і легко транспортуються. Біотуалет зручний в експлуатації і має естетичний вигляд.

Туалетні кабіни мають сучасний зовнішній вигляд, виготовлені з надміцного, нетоксического, легкого пластика. Всі біотуалети сертифіковані на території України. Туалетні кабіни доставляються на об'єкт в чистому вигляді, заправлені спеціальною рідиною, укомплектований туалетним папером, милом. Наявність біотуалету на об'єкті - свого роду показник уваги, турботи і успішності замовника.

Продаж біотуалетів, їх комплексне обслуговування і оренда - це наша спеціалізація!

Зв'яжіться з нашими менеджерами і станьте нашими клієнтами. Ми не хочемо бути першими - ми хочемо бути найкращими!